چند راه جالب برای تشخیص جنسیت جنین

3508
Loading...
graphicstock.com
Loading...

چند راه جالب برای تشخیص جنسیت جنین

،  انتظار برای اینکه بدانید بچه شما دختر یا پسر است وحشتناک خواهد بود. سونوگرافی می تواند جنسیت بچه را تعیین کند ولی ممکن است نتیجه آن اشتباه باشد. تا زمانی که جنسیت بچه شما مشخص نشده، چند راه عجیب و جالب که می توانید ازطریق آنها جنسیت بچه خود را تشخیص دهید، وجود دارند.

1. کافی است به پایین نگاه کنید. اگر شکم شما بالاست، بچه شما دختر است و اگر شکم شما به سمت پایین است، شما صاحب یک پسر می شوید.

2. دفعه دیگری که دکتر صدای ضربان قلب بچه را برای شما می گذارد، از او در مورد تعداد ضربان قلب او سوال کنید. طبق افسانه های قدیمی، بیشتر از 140 ضربه در دقیقه نشان می دهد که شما فرزند دختری دارید و زیر 140 ضربه یعنی بچه شما پسر است.

3. هر روز بستنی هوس می کنید؟ بعضی از مردم می گویند که این یعنی شما صاحب فرزند دختر می شوید. اگر چیزهای شور می خواهید، صاحب فرزند پسر می شوید.

4. یک شیوه قدیمی از سن شما و ماهی که عمل لقاح شکل گرفته برای تعیین سن بچه استفاده می کند. به این شیوه جدول تولد چینی می گویند.

5. در یک فنجان ادرار کنید. مسلما در خیلی از ملاقات های خود با دکتر چنین کاری را انجام می دهید. سپس یک قاشق درانو (یک ماده بازکننده و تمیزی لوله ها) به آن اضافه کنید و تغییر رنگ را مشاهده کنید. اگر رنگ آن به سبز تغییر کرد فرزندتان دختر و اگر آبی شد، فرزند شما آبی است.

6. یک کلید جلوی دوست خود بگذارید و از او بخواهید که آن را بردارد. اگر او کلید را از پایه کلید برداشت، یعنی شما صاحب دختر می شوید و اگر کلید را از قسمت گرد آن بلند کرد، یعنی صاحب پسر می شوید.

7. اگر شما در دوره بارداری جوش های زیادی زده اید، یعنی فرزند شما دختر است. باور مردم این است که دختران زیبایی مادر خود را می ربایند.

8. حلقه ازدواج را در بیاورید. اگر البته هنوز می توانید این کار را بکنید و آن را به یک نخ ببندید. آن را بالای شکم خود به صورت آویزان نگه دارید. اگر به صورت دایره چرخید یعنی فرزندتان پسر بوده و اگر عقب و جلو رفت یعنی دختر است.

9. اگر در سه ماهه نخست بارداری حالت تهوع زیادی دارید این نشان می دهد که صاحب دختر می شوید. اگر اصلا حالت تهوع ندارید یا کم دارید، یعنی فرزند شما پسر است.

منبع:عصرایران

Loading...

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here